HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Üst-İnsan

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“İnsan hakları yeniden yazıldı, düzenlendi ve genişletildi. Çünkü artık yeni söz sahibi türler vardı… “Üst-insan”, “biyo-insan”, “yapay-insan”, ve “alt- insan”...”

“İnsanlar arasında korkunç bir nitelik farkı vardır. Hatta öyle ki bazılarını hayvanlardan ayıran çok az şey vardır. Üst insan için geçerli olabilen tek bir ahlaki değer vardır, o da güç istencidir,”der Nietzsche geleceğe doğru ilerledikçe anlamını daha net kavradığımız felsefesini açıklarken.

Teknolojinin yaşamlarımızda kendine önemli bir yer bulduğu, yapay zekanın insanın varoluşunu bir yandan kolaylaştırıp, bir yandan da geleceğine zarar verip vermeyeceği öngörülerinin günden güne arttığı dünyamızda, geleceğe polisiye bir hikaye çerçevesinden bakan felsefi bir roman Üst-İnsan…

Eski dünya ile yeni dünya arasındaki benzerlik ve farklılıkların okuyucuya distopik bir bakış açısıyla yansıtıldığı Üst-İnsan’da geleneksel toplum değerlerinden ve ahlaktan bağımsız olarak, kendine özgü değerler yaratmayı bilen, iyinin ve kötünün ne olduğuna dair kararları kendileri veren ve hepsinden önemlisi sınıfı ne olursa olsun, kendisi için savaş verenlerin hikayelerini okuyacaksınız.

Hazırsanız, başlıyoruz…

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı178
YazarCihan Özen
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...