HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Gazi Kitabevi Ticaret Limited Şirketi, 1984 yılında Ankara’da yayın hayatına başladı. Zaman içerisinde 3000’i aşkın yayını, perakende, toptan ve e ticaret üzerinden gerçekleştirdiği satış organizasyonları ile yayıncılık sektörünün en önemli aktörlerinden biri haline geldi. Geçmiş yıllardan başlayarak maliye, iktisat, işletme, muhasebe, kişisel gelişim, ilahiyat, edebiyat, sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarında yayınladığı kitaplar, oluşturduğu markalar ve diğer mesleki alanlarda yaptığı çalışmalar ile sektördeki etkinliğini gün geçtikçe arttırdı.

 Gazi Kitabevi Ticaret Limited Şirketi, 38 yıldır düzenli faaliyet gösterdiği yayıncılık sektörünün önde gelen markalarından biri olan, akademik camiada etkinliği ve saygınlığı bulunan ayrıca ÜAK’ın belirttiği kriterleri taşıyan “ULUSLARARASI AKADEMİK BİR YAYINEVİDİR.” Yayımladığı kitaplar; Yükseköğretim Kurulunca tanınan ve yükseköğretim kurumlarının kataloglarında yer alan Gazi Kitabevi yayınları Amazon, Abe Books gibi uluslararası kitap satış sitelerinde yer almaktadır. 

 Online satış hizmeti sunan Gazi Kitabevi, e-ticaret alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek dijital kanallarını sürekli güncelliyor, bünyesinde akademik ve mesleki yayın alanları da dâhil olmak üzere okuyuculara binlerce kitap çeşidi sunmaktadır.

 Beşevler de mağazası bulunan Gazi Kitabevi, okuyucularına ve müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamı da sağlamaktadır. 

 Firmamız bünyesinde Gazi Kitabevi, Focus ELT, Enter Education Kids markaları yer almaktadır.

 Gazi dün olduğu gibi bugün de tüm basım, yayın, dağıtım ve matbaa işlerini profesyonel ekibi ile başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. 

Yükleniyor...