HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bir Kâbusa Uyanmak (Ciltli)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anaerkil dünyadan gerçek dünyaya dönen Bade'nin bu değişiklikle başa çıkmasını sağlayan tek şey, özgür bir birey olarak görüldüğü ve hayallerinin gerçekleştiği o dünyaya dair hiçbir şeyi hatırlamamasıdır.

Gerçek dünya, Bade'nin varolmak için hayatındaki erkeklerin kurallarıyla hareket etmek zorunda kaldığı, zalim, acımasız bir dünyadır ve bu dünyadaki zincirlerinden kurtulmak için tek başına mücadele etmesi yetmez.

Devrim, toplumda bir birey olarak görülmemenin ve hep birine muhtaç olmanın ne demek olduğunu artık öğrenmiştir. Bu sayede, yaptıklarından dolayı Bade'den özür diler ve ona mutlu olabileceği yeni kapılar açmak için elinden geleni yapar.

Bir başka evrende özgürlüğün tadına bakmış olan Bade, gerçek dünyada kendi ayaklarının üstünde durup özgürleşebilecek midir?

KapakCiltli
Sayfa Sayısı256
YazarR. Ayça Kavraz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...