HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yapı Tesisatı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hazırlamış olduğumuz bu kitap, genellikle üniversitelerde İnşaat Bölümlerinde Mühendislik ve Teknikerlik dalında eğitim gören öğrencilerin el kitabı olacak şekilde hazırlanmış bir kitaptır. Yapılarda tesisat anlamında kullanılan elektrik, temiz su, sıcak su, pis su ve ısıtma tesisatları ile ilgili beş bölüm hâlinde bina iç tesisatları anlatılmıştır. Şu ana kadar bütün tesisatların bir arada yazıldığı kaynak kitap pek bulunmamaktadır. Bunun eksikliğini gidermek maksadıyla özellikle kaleme alınmış bir kitaptır. Bu kitapta ayrıca Elektrik İşlerinde İSG ile Tesisat İşlerinde İSG başlıklı yeni konular da ilave edilmiştir.
Günümüzde iş sağlığı ve güvenliği konusu iş yerleri için vazgeçilmez bir durumu teşkil etmektedir. Bu nedenle genellikle bir işi yaparken o işin güvenlikli yapılması esas tutulmuştur. Hem insanın hem makinenin hem çevrenin hem üretimin korunması için iş sağlığı ve güvenliği kurallarına riayet etmek herkesin birinci görevi olmalıdır. Bu vesile ile ikinci basımını yapmış olduğumuz Yapı Tesisatı kitabının kullanıcılara, öğrencilere öğretim elemanlarına kolaylıklar getirmesini temenni ederim.
Bu kitabımızdaki başlıklara kısaca değinirsek: 1. bölümde, Elektrik İşleri ve Elektrik İşlerinde İSG; 2. bölümde, Temiz Su Tesisatı; 3. bölümde, Sıcak Su Tesisatı; 4. bölümde, Atık Suların Tesisatı; 5. bölümde, ise Isıtma Sistemleri; 6. Bölümde de Tesisat İşlerinde ve El Aletlerinde İSG Anlatılmaktadır.
Baskı SayısıYenilenmiş 2. Basım
Baskı YılıNisan, 2021
Boyut16x23,5
Sayfa Sayısı389
YazarMüslim Avcıoğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...