HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Türkiye’nin Savunma Sanayisi ve Savunma Harcamaları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana geçen yüz yıl içinde ülkenin savunma politikaları ve stratejileri defalarca değiştirilmiş, savunma sanayisi büyük ölçüde geliştirilmiş ve savunma harcamaları önemli ölçüde artırılmıştır. Bu eser, 1923'ten 2023'e uzanan bir asırlık süreçte Türkiye'nin savunma sanayisi ve harcamalarının evrimini derinlemesine ele almaktadır.
Eserin amacı, Türkiye'nin bu kritik alanlardaki tarihsel gelişimini ayrıntılı bir şekilde analiz etmektir. Bu analiz, Türkiye'nin ulusal güvenliği ve savunma kapasitesinin sağlam temeller üzerine inşa edilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Ayrıca Türkiye'nin savunma sanayisi ve harcamalarıyla ilgilenen okuyuculara kapsamlı bir kaynak sunmaktır.
Bu eser; öğrencilerden araştırmacılara, politika yapıcılardan savunma sektörü profesyonellerine kadar geniş bir okuyucu kitlesine bilgi ve perspektif sağlayacaktır. Ayrıca Türk Silahlı Kuvvetlerinin modernizasyonu, savunma sanayisi projeleri, teknoloji transferi, inovasyon, askerî ittifaklar ve daha fazlası eserde detaylı bir şekilde incelenmektedir. Öte yandan okuyucuların bu önemli konulara olan ilgileri artırarak yakından tanıma fırsatı sunmayı ve bu alanda yeni çalışmalar yapılmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıŞubat, 2024
Boyut15,5x21,5
Sayfa Sayısı214
YazarZafer Saygılı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...