HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Marco Paul’un Macereları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

MARCO PAUL’UN MACERALARI başlıklı kitabın amacı, okuyucuyu yalnızca çocukluk maceralarının anlatımıyla eğlendirmek değil, aynı zamanda bu maceralarla bağlantılı olarak, bilgi edinme ve karakter oluşumunda kendisine yardımcı olacak niteliklere sahip, zeki ve bilgili bir yol arkadaşının rehberliğinde gezilerini yapan küçük gezginin gözlemine sundukları şekliyle, bu ülkenin coğrafyası, manzarası, gelenekleri ve kurumları hakkında mümkün olduğunca kapsamlı ve çeşitli bilgiler aktarmaktır. 
Yazar, hikayedeki aktörlerin başına gelen kişisel olaylar vasıtasıyla anlatısını canlandırmaya ve ona iyi bir ahlaki etki unsurları aşılamaya çalışmıştır. Bu olaylar elbette hayal ürünüdür- ancak okuyucu, anlatının ilerleyişi sırasında zihnine getirilen tüm yer, kurum ve sahne tasvirlerinin kesin ve tam gerçekliğine ve sadakatine güvenebilir. Bu nedenle yazar, bu ciltleri okuyarak onurlandıracak okuyucuların eğleneceğini ve ilgisini çekeceğini umsa da baştan sona eğlendirmekten çok eğitmeyi amaçlamaktadır.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı144
YazarJacob Abbott
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...