HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gizem Felsefesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Walter Cooper Dendy'nin 'Gizem Felsefesi', ruhların, rüyaların, hayaletlerin ve melankolinin gizemli dünyasına derinlemesine bir dalış sunuyor. Bu eser, insan zihninin sınırlarını zorlayarak bilinmeyenin sınırlarını araştırıyor ve okuyucuları, doğaüstü ile bilimsel gerçekler arasındaki bulanık sınırlarda gezintiye çıkarıyor. Ruhların doğası ve motivasyonları, hayaletlerin kehanetleri ve illüzyonları, zihinsel çağrışımlardan etkilenme, beyinsel heyecan ve tıkanıklıklar gibi konuları ele alarak, bu fenomenlerin ardındaki bilimsel ve felsefi açıklamaları irdeliyor. 
Dendy, eserinde spektral yanılsamaların analizini ve sınıflandırılmasını yaparken, gizemli sesler ve perilerin mitolojisini de inceliyor. Demonolojiye dair çarpıcı değerlendirmeler sunan bu kitap, insan ruhunun ve zihnin doğasını, uykunun, rüyaların ve transa geçmenin gizemlerini çözümlerken, okuyucuları zihinsel bir maceraya davet ediyor. Eser, okült bilimler ve manyetizma üzerine derinlemesine bir bakış atarken, astroloji ve kehanetin etkileri üzerine de düşündürücü analizler sunuyor. 'Gizem Felsefesi', sıradan gerçeklerin ötesindeki olağanüstü olguları anlamaya çalışan herkes için vazgeçilmez bir rehberdir. Dendy'nin kaleminden çıkan bu eser, gerçekle masal arasındaki sınırları bulanıklaştırırken, okuyucularını bilinçaltının derinliklerinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı472
YazarWalter Cooper Dendy
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...