HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
İyi bir anestezi teknikeri/teknisyeni, uygulamaların temelinde yatan doğru ve kaliteli bir bilgi donanımı ile hareket etmelidir. Bu bağlamda, gerçekleştirilmesi planlanan her müdahalenin hata payı yok denecek kadar az olacaktır. Bu kitapta, alanında uzman anestezi hekimleri tarafından mesleki uygulamalar konusunda bir anestezi tekniker/teknisyenin görev tanımından sorumluluklarına, ameliyat öncesi dikkat edilmesi gereken hususlardan ilaçların hazırlanmasına, ekipmanların tanınmasından temel uygulamalara kadar geniş bir bilgi ve uygulama pratiği ustaca sunulmuştur.
Kitabın içeriği tamamıyla anestezi tekniker/teknisyen eğitiminin müfredatına uygun olarak planlanmıştır. Kitapta, basit bilgiler vermekten ziyade daha bilinçli ve donanımlı bir anestezi tekniker/teknisyen kimliği oluşturmak hedeflenmiştir.
Bu kitabın bir diğer özelliği ise bölüm içerisinde önem arz eden hususların ve dikkat edilmesi gereken noktaların kutucuklar içerisinde özenle sunulmuş olmasıdır.
Teorik bilgilere ilave olarak pratik beklentileri de karşılayacak olan bu kitap, anestezi alanında hem eğitim döneminde hem de eğitim sonrası meslek hayatında başvurulacak temel başucu kitabı olma niteliği taşımaktadır.
Baskı YılıEkim, 2022
YazarAdnan Bayram , Ali Ahıskalıoğlu , Asuman Özdemir , Aycan Özdemirkıran , Aydın Tunçay , Ayşe Özcan , Ayşe Ülgey , Betül Kozanhan , Bülent Atik , Çağla Bali , Çetin Kaymak , Ece Aydın , Elif Oral Ahıskalıoğlu , Evrim Kucur Tülübaş , Faruk Çiçekci , Filiz Alkaya , Gökhan Sertçakacılar , Hülya Başar , Hüseyin İlksen Toprak , İlkben Günüsen , İrem Ateş , Işın Güneş , Jülide Ergil , Kutluk Pampal , Mine Çelik , Muhammed Enes Aydın , Munise Yıldız , Mustafa Kemal Bayar , Mustafa Kotanoğlu , Nurdan Bedirli , Ömer Doymuş , Özlem Öz Gergin , Özlem Özmete , Özlem Sağır , Pakize Kırdemir , Pelin Aydın , Savaş Altınsoy , Semra Kahraman , Tuncer Şimşek , Yasemin Tekdöş Şeker , Yıldız Abik , Yunus Oktay Atalay
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...