HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yetzer

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İdim, her zamanki günlerinden birini yaşarken bir kadınla karşılaşır: Yetzer. Sonrasında ise İdim, kendini akıl almaz boyutlar arasında bir maceranın içinde bulur. Yetzer’in etkisiyle bilinmeyenin kapıları ardına kadar açılır ve İdim; şeytandan Hz. Davud’a, Hz. Süleyman’dan ünlü filozoflara kadar birçok tarihî ve mistik figürlerle yüzleşir. Her yeni boyuta geçerken ölümün soğuk yüzüyle tanışan İdim, tekrar tekrar bu tuhaf dünyalara geri dönmek zorunda kalır.
Yetzer, İdim’in zihninde çözülmeyi bekleyen bir bilmece ve sırlar ile dolu bir kadın olarak kalır ve onun gizemli sessizliği içinde kaybolur. Yine bir gün Yetzer’in evine yolu düştüğünde ise karşılaştığı manzara, tüm bu yolculuğun belki de en büyük sırrını barındırmaktadır.
Yazar, açık ve anlaşılır bir dil ile yazdığı bu kitapla okuyucuyu büyülü ve tehlikeli bir dünyanın içine çekerken insanın bilinmeyene duyduğu merak ve korkuyu da derinlemesine işlemiştir. Okurken hayal gücünüzü zorlayacak, bildiklerinizi dahi sorgulayacaksınız.
Kendinizi bu destansı maceraya hazırlayın!

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı168
YazarTuna Kahraman
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...