HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yeni BaşlayanlaraRAD Studio ile Delphi Programlama Algoritma Geliştirme, Programlama Temelleri, Görsel Programlama (Visual Programming), Nesne Tabanlı Programlama (Object Oriented)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitap; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği lisans programlarında ve Bilgisayar Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı önlisans programlarında okutulan "Görsel Programlama", Algoritma Geliştirme", "Nesne Tabanlı Programlama" ve "Programlama Temelleri" gibi derslere uygun olarak hazırlanmıştır.

Konular anlatılırken 120 çözümlü uygulama örneği ve proje uygulamalı örnek sorular ile konunu daha iyi anlaşılması hedeflenmiştir.

Kitap; önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri ile Programlama ile uğraş-mak isteyen herkes içindir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı200
Yazarİsmail Sarı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...