HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

V. Uluslararası Sağlık Hukuku Kongresi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kitapta V. Uluslararası sağlık kongresinde sunulan sunumlar ve posterler yer almaktadır. Yabancı konuşmacıların sunumları orijinal dilde basılmış olup, Türkçe özetleri verilmiştir. Genelde sağlık özel tıp hukukunu ilgilendiren tüm alanlarla ilgili en güncel tartışmalar, sorunlu alanlar, mevzuat, yüksek mahkeme içtihatları ve bilim insanlarının yaklaşımı irdelenmiştir. Söz konusu sorunları çok bilimli ve farklı ülkelerin bakış açılarıyla ele alan bu kitapta, klasik tıp hukuku konuları kadar güncel yasal değişikliklerle yeniden düzenlenen önemli konular da incelenmiştir.

Kitapta hakemli ve hakemsiz sunumlar yanında, poster sunumlarının da word içeriği basılarak okuyucunun değerlendirmesine sunulmuştur. Bulaşıcı hastalıklar, organ nakli, taşıyıcı annelik, yapay zeka, suni döllenme, aşı zorunluluğu, sağlıkta şiddet, gereksiz tıbbi müdahale, ölüm, hasta vasiyetnamesi, beden muayenesi, kastrasyon ve tazminat davalarındaki yargı içtihatlarının incelenmesi belli başlı konuları oluşturmaktadır. Çalışmaların basılması aşamasında yargı uygulaması ve öğretiden bilimsel atıflarla zenginleştirilmesi de, kitabı ayrı bir değer katmıştır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı423
Yazarİ. Hamit Hancı , Yener Ünver
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...