HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Uluslararası İlişkilerde Güncel Sorunlar kitabı, uluslararası politikada Türkiye'yi doğrudan ilgilendiren ya da uluslararası nitelik kazanmış bölgesel ve küresel konuları içermektedir.
On bölümden oluşan kitapta; Doğu Akdeniz sorunu, Ukrayna sorunu, Güney Kafkasya sorunu, Kıbrıs sorunu, Karabağ sorunu, Suriye sorunu, Irak sorunu, Filistin sorunu, Yemen sorunu, Libya sorunu, Kuzey Afrika Ülkeleri sorunları, Türk-Amerikan ilişkilerinde yaşanan sorunlar, terörizm sorunu, Güney Çin Denizi sorunu ve güncel Türk dünyasında yaşanan sorunlar güncel gelişmeler göz önünde bulundurularak analiz edilmiştir.
Kitabın yazılış amacı, analitik bir yaklaşım ve özgün bir değerlendirme ile Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı etrafında öğrenimini sürdüren öğrencilerimizin, tarafsız bir yaklaşımla konuları öğrenmesine katkıda bulunmak ve bu konulara ilgi duyan diğer okuyucuları da bilgilendirmektir.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıŞubat, 2024
Boyut16,5x24
Sayfa Sayısı556
YazarSelçuk Duman
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...