HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sevda Gülleri Hiç Solmasın

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

17.04.1946 tarihinde yeşil Bursa şehrinde doğdum. İlkokulu Reşit Paşa, ortaokulu Çelebi Mehmet, Lise tahsilimi Bursa Erkek Lisesi ve yeni açılan Atatürk Lisesi’nde okudum, Yüksek tahsilimi İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi, daha sonra Marmara Üniversitesi’nden mezun oldum.

1973 yılında Avukat Fethinur Toplu’yla evlendim. 1995 yılında eşimi kaybettim. Anısına ilk şiir kitabım olan Batan Güneş’imi yayınladım.

1974 yılında doğan kızım Prof. Dr. Deniz Uzunsoy halen Bursa Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Metalürji ve Malzeme Bölümü öğretim üyesidir. 2003 yılında doğan Defne Uzunsoy adında torunum vardır. Damadım Yrd. Doç. Dr. Erdem Uzunsoy Bursa Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi’nde öğretim üyesidir. 1979 yılında doğan oğlum Prof. Dr. M. Can Toplu halen Kanada ülkesi Toronto şehrinde bulunan Seneka Koleji’nde öğretim görevlisidir. 2012 yılında doğan Kaan Toplu adında torunum vardır.

Toronto şehrinde bulunan Seneka Koleji’nde öğretim görevlisidir. 1979 yılında (Sev Ey Deli Gönül Sev) adlı 2. Şiir kitabımı yayınladım. 1967 yılından 1973 yılına kadar Resmi ve Özel şirketlerde muhasebe sorumlusu ve muhasebe müdürü, yönetici olarak görev yaptım. 1973 yılından 2018 yılına kadar toplu serbest mali müşavirlik ofisini kurdum ve faaliyette bulundum. 1987 yılından bugüne kadar İstanbul (Sulh Asliye Hukuk, Asliye Ticaret, Ağır Ceza ve Tüketici Mahkemeleri’nde) bilirkişi olarak görev yapmaktayım. 3 adet bestelenmiş A- sana adak yaptım “besteci Tamer Özkök”, B- Gerçek Dosta “besteci öğretim görevlisi Kadri Mirza Öz) şiirlerim bulunmaktadır. Sanat müziğini, edebi, felsefi konularda çalışmalar yapmaktayım, şiir yazmayı, spor yapmayı, yabancı ülkeleri gezmeyi seviyorum. Yaşam tarzım pozitif enerji ile kaplı, sevginin bitmeyeceği bir hayatla yaşamak istiyorum

26.09.2020
Mehmet Nuri Toplu

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı92
YazarMehmet Nuri Toplu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...