HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Osmanlılar: Hanlar, Sezarlar ve Halifeler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Baer, Osmanlılar: Hanlar, Sezarlar ve Halifeler'de, bu etkili imparatorluğun hükümdarlarının karşılaştıkları çeşitli kültürlerle olan karmaşık bağlantılarının peşine düşüyor. Güç, din ve yönetim karmaşıklıklarına dalarken, Osmanlı tarihindeki gizli hikayeleri ve daha az bilinen yönleri gün yüzüne çıkarıyor. Fetihler ve toprak genişlemelerinin geleneksel anlatısının ötesine geçerek, imparatorluğun yükselişi ve düşüşü hakkında nüanslı bir anlayış sunuyor. Hanların hayranlık uyandıran saltanatlarından, sezarların imparatorluk görkemine ve halifelerin derin etkisine kadar, Baer, Osmanlıları ve kalıcı miraslarını canlı bir şekilde sunuyor.
"Okunabilirliğiyle kalbımizi kazanan bu anlatı bizi, Osmanlı İmparatorluğu'nu Avrupa tarihinin ayrılmaz bir parçası olarak görmeye teşvik ediyor."
-The Guardian

KapakCiltsiz
Sayfa Sayısı544
YazarMarc David Baer
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...