HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ölümlü, Yaralamalı Trafik KazalarındaZararların Tazmini Başvurucunun El Kitabı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitap; yazarın yıllar süren sigorta şirketi vekilli ve başvurucu vekilliği tecrübesinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Şirket vekili olarak binlerce dosya inceleyen, kabulünde veya reddinde aktif görev alan yazar, şirket vekilliği döneminin sona ermesinden sonra ise aktif olarak başvuran vekilliği yapmaya devam etmektedir.

"Ölümlü, Yaralamalı Trafik Kazalarında Zararların Tazmini Başvurucunun El Kitabı" isimli kitapta; ilgili temel kavram ve ilkeler anlaşılır bir dille ele alınırken, dilekçe, bilirkişi raporu ile Yargıtay ve Hakeme Heyeti karar örnekleriyle de hukuk öğrencileri, avukatlar ve hukuk alanına ilgi duyan hukuk profesyonelleri için ayrıntılı bir rehber sunulmaktadır.

Kitapta, okuyucunun önüne gelen uyuşmazlığın çözümünde her aşamaya tek tek yer verilerek, uygulamacının etkin sonuçlar almasına yardımcı olmak amaçlanmaktadır.
Boyut13x19 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı254
YazarFurkan Şakrucu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...