HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Milletlerarası Tahkimde Usule Aykırılık

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Milletlerarası ticari uyuşmazlıkların giderilmesinde, tahkim müessesesi giderek daha işlevsel hale gelmektedir. Uyuşmazlığın tarafları, karşılıklı olarak, birbirlerinin yargılama usulüne ilişkin tercihlerine ya da resmi yargılama usulü kurallarına kendilerini güven içerisinde emanet etmekten kaçınmamaktadır.

Bu noktada, tarafların daha önceden bildikleri ve onlara öngörülebilirlik sağlayan tahkim yargılaması usulü daha çok tercihe şayan görünmektedir. Tahkimin özellikle usule ilişkin konularda taraf iradelerine öncelik tanıyan yapısı, ona olan rağbeti daha da arttırmaktadır. Bu çalışmada, milletlerarası tahkim yargılamasında karşılaşılabilecek muhtemel usul ihlalleri ile bu ihlallerin tenfiz aşamasında doğuracağı etki ve sonuçlar üzerinde durulmaktadır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı277
YazarYavuz Kaplan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...