HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Korno Çalgısı Üzerine Bilgiler ve Teknik Egzersizler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Günümüzde korno eğitiminde kullanılan kaynakların çoğu yabancı dilde yazılmış kitaplardır. Ülkemizde yeterli derecede Türkçe kaynak bulunmadığından dolayı yabancı dilde yazılan kaynakları öğrenciler yeteri kadar anlamamaktadır. Bu eksikliği kendi öğrenciliğimden beri hissettiğim için yeni başlayacak olan veya ileri seviyedeki öğrencilerin korno çalgısı hakkında bilgilenmeleri, çaldıkları çalgının tarihini öğrenmeleri ve seslendirecekleri eserlere uygun günlük egzersizlerini yapabilmeleri fikri ile bu kitabı yazmaya karar vermiş bulunmaktayım.

Kitapta yer alan her konu başlığı titizlikle alanyazın taranarak ve korno çalgısının tüm boyutları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bu kitap, kornonun tarihçesi başlayıp sırasıyla teknik yapı, kornonun bakımı, sağlık, nefes, duruş, ton oluşumu, ağızlık, sağ el kullanımı, transpoze, korno parmak numaraları, gamlar ve günlük ısınma egzersizleri konularıyla sıralanmıştır. Tüm öğrencilerin korno hakkında akıllarına gelebilecek her türlü konuyu rahatlıkla bulabilecekleri bir kitap hazırlamak tek amacımdır. Korno çalan gençlerimize yararlı olması ümidiyle.

 

Basım Yılı2023
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı88
YazarBurak HOŞSES
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...