HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kaplanla Yan Yana

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Hikâyemiz, Avustralya'da üst sınıfa mensup ailelerin içinde başlasa da, kolları mütemadiyen Hindistan'a uzanıyor. Anlatıcımız Will Maugham, yakın arkadaşı Elliot Templeton sayesinde onun yeğeni Isabel ve nişanlısı Larry'le tanışır. Isabel, güzel, etkileyici bir genç kadındır, ailesi onun varlıklı biriyle iyi bir evlilik yapmasını istemektedir.

Oysa nişanlısı Larry, bu beklentileri boşa çıkaracak kadar farklıdır. Hindistan'a yaptığı yolculuk sonrasında doğruları değişmiş, kendisine vaat edilen hayatla ilgilenmez olmuştur. Isabel, ne kadar istese de gelecek hayalleri Larry'ninkilerle bağdaşamaz. Nişan bozulur. Larry, Hindistan'a döner, Isabel ise ailesini ve mantığını dinleyerek ülkenin en zengin işadamlarından biri olacak Gray Maturin'le evlenir.

Aşkla, dostlukla, mutluluk arayışında seçilen yollarla, kısacası hayatla ilgili bu kitapta kendisine verilenlerle yetinmeyen, Batılı bir gencin, Doğu'nun gizemine yaptığı yolculuklara tanık olacaksınız. Doğru cevaptan çok doğru sorunun peşinde...

Kaplanla Yan Yana, 1944'te yayımlanan W. Somerset Maugham romanı; The Razor's Edge'in bir yeniden yazımı olduğu kadar, romana bir saygı duruşu niteliği de taşıyor. Kitap, Hermann Hesse'nin eserlerinde olduğu gibi Doğu kültürü ve felsefesinin Batı'da benimsenmesi bakımından zamanının öncü eserlerinden sayılmıştı. Baranay da romanıyla, "yola" çok daha yakından bakabilmemizi sağlıyor.

"Sabahları yarım saat başının üzerinde duran bir insan olarak, onun, her olaya başka bir açıdan bakma alışkanlığı var."
-Ayşe Kulin

Basım Yılı2011
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı376
YazarInez Baranay
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...