HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İnsan Kaynakları Yönetimi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Günümüzde İnsan Kaynakları Yönetimi, süreçleri bakımından daha modern kullanılabilir duruma gelmiştir. İnsan Kaynakları planlamasının doğru kullanımı ise oldukça önemlidir. İşletmelerin faaliyetlerini, izleyeceği yolun planlamadaki etkisi, teknik açıdan fayda sağlayan yollardan biridir. Bu yolu doğru analiz etmek gelişme ve çalışma faaliyetlerini stratejik olarak izleme açısından İnsan Kaynakları Yönetiminde önemli bir yer edinmiştir.

İnsan Kaynakları işletmelerin psiko-sosyal, hukuksal ve yönetsel sorunları üzerinde uzmanlaşarak, yönetime danışmanlık hizmeti veren organlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple İnsan Kaynakları faktörü, işletmelerde bütün bölümlerin uygulama ve politikalarına eşgüdümü sağlamadan sorumlu olmaktadır. İşletmeleri ayakta tutan nitelikli insan kaynağıdır ve yine işletmelerin başarılı olabilmesi için de mevcut kaynaklarını en verimli ve en etkin şekilde kullanmaları gerekmektedir. İnsan Kaynakları Yönetimi, işletmeler için bu noktada en önemli destek fonksiyonlarının başında gelir.

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı90
YazarZekeriya Şahin
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...