HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gölge Canavarları ve Cesur Yürekler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Gölge Canavarları ve Cesur Yürekler
Güçlendiren ve İlham Veren İyileşme Hikâyeleri

Hayley Graham

Çocuk ve ergen psikoterapisti Hayley Graham, yıllar süren klinik çalışmalarından esinlenerek anneler, babalar, çocuklarla çalışan uzmanlar ve çocuk dünyasını keşfetmeye meraklı herkes için hem bilgilendirici hem de kalplere dokunan bir kaynak sunuyor. Gölge Canavarları ve Cesur Yürekler adlı eserinde çeşitli ruhsal zorlukları (travma, yas, fobi vb.) iç ısıtan hikayeler aracılığıyla beş farklı öykü üzerinden ele alıyor. Kitapta psikolojik durumların işlendiği öykülere eşlik eden bir de -yetişkinlerin ve çocukların birlikte okuyabilecekleri ve üzerine düşünebilecekleri-sorular ve açıklayıcı bilgilerle bezenmiş cevapların yer aldığı bir bölüm yer alıyor. Bu metinler aracılığıyla kitapta işlenen temalar hakkında okuyucuda genel bir kavrayışın oluşmasını amaçlıyor ve herkesin biricik olan duygusal yaşantılarına şefkatli ve kapsayıcı bir bakışın nasıl geliştirilebileceği üzerine de model sunuyor. 
Travma, obsesyon, bağlanma, utanç ve yas gibi oldukça önemli psikoloji konularını, bir o kadar naif ve düşsel bir anlatımla beş farklı hikâye üzerinden inceleyen Graham; yaşamlarının dönüm noktalarında yolları kesişen hayvanların, birbirleri üzerinde yarattıkları dönüştürücü ruhsal deneyimleri anlatıyor. Arkadaşlığın, paylaşmanın, dayanışma ve yardımlaşmanın büyüleyici gücünün altını bir kez daha bu eşsiz hikayelerle çizerken, en zor deneyimlerin bile sevgiyle üstesinden gelinebileceğine dair inancımızı pekiştiriyor. 
Bir zamanlar büyükanne ve büyükbabalarımızın aile buluşmalarında anlattıkları o basit görünen ama yaşam dersleriyle dolu hikayelerindeki kapsayıcılıkla bizleri yeniden buluşturan gölge Canavarları ve Cesur Yürekler, hayvanların maceraları üzerinden okuyucuyu içsel bir yolculuğa çıkarmaya ve iyi oluş hallerini desteklemeye hazırlanıyor. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı156
YazarHayley Graham
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...