HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gebermek Üzere

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Akla gelen hiçbir şeye bir türlü uyum sağlayamayan duygusal, renkli bir genç, Amerika'ya gitme hayalleri ile beraber bir çapkınlıktan ötekine koşarak günlerini geçirirken, sık sık uğradığı psikiyatr doktorundan yarı câhil arkadaş çevresine kadar herkes, onun özellikle de Amerika hayalleri ile alay ederler. Nitekim hareketli gencin çok uzun yıllar önce ayrıldığı sevgilisini tamemen unuttuğunu sandığı bir dönemde yolu, onunla ilk karşılaştığı uzun sâhil kenarına düştükten sonra birden tekrar aynı bölgeye taşınma kararı alır. 
Artık kendi çapında bunalımlarının cevabını bulmuştur başkahraman, bir yerden başka bir yere gitmek değildir kurtuluş, öyle ki cevap aşka ulaşmaktır ve tüm sorunlar böyle çözülecektir. Ancak bu serüvenin sonu gerçekten de belirtilen cevapla mı bitecektir acaba? Okuyunuz ve kendiniz görünüz efenim. Ayrıca popülizme karşı şiddetli bir savaş açılan bu Türk Edebiyatı'nda pek benzeri görülmemiş bir tarzda yazılmış olan modern, yer altı romanında; hayatın matematiği üzerinde bilimsel çalışmalar yapılmıştır.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı160
YazarAhmet Ünal
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...