HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Eski Mısır’ın Kutsal Metinleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Eski Mısır'ın gizemli dünyasına adım atın ve Firavunlar döneminin edebi zenginliklerini keşfedin. E.A. Wallis Budge tarafından titizlikle derlenen bu olağanüstü eser, Mısır edebiyatının derinliklerine bir dalış sunuyor. "Eskı̇ Mısırın Kutsal Metinleri", dinî, mitolojik ve ahlakî eserlerin geniş bir koleksiyonunu içererek antik çağların sesini günümüze taşıyor. Mısır'ın kadim bilgeliğinin, ahlakının ve maneviyatının izini süren bu kitap, tarih öncesi bir medeniyetin düşünce dünyasına ışık tutuyor. 
Mısır hiyerogliflerinin gizemli dünyasından çevirilerle, her bir satırda yaşamın, ölümün ve ötesinin anlamlarını keşfedin. Bu kapsamlı çalışma hem akademisyenler hem de antik çağlara meraklı okuyucular için vazgeçilmez bir kaynaktır. E.A. Wallis Budge'nin kaleminden çıkan "Eskı̇ Mısırın Kutsal Metinleri", zamanın ötesinde bir yolculuğa çıkarırken, insan ruhunun ebedi arayışını yansıtıyor."

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı168
YazarErnest Alfred Thompson Wallis
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...