HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Denetim – Muhasebe ve Finansta Yapay Zekâ Kavramlar ve Uygulama Önerileri Süreç Tasarımı ve Yönetimi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitap Denetim-Muhasebe ve Finans meslek mensupları, akademisyen ve öğrencilerine hitap etmektedir. Süreçleri yönetmek için kod yazmanız ya da bilmeniz gerekmiyor. Kitap, işlem adımları oluşturma ve geçiş süreçlerini yönetebilmenizi hedefliyor.

Birçok algoritma türünü tanıyacaksınız.
Kitaptaki bilgilerle "Hangi tür problemler için hangi Yapay Zekâ teknolojileri uygun? Hazırlık ve geçiş aşamaları nasıl oluşmalı?" gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu bilgilerle mesleğinizle ilgili süreçleri algoritma mantığına çevirmeyi ve yapay zekaya kaynaklık edecek adımları yazmayı deneyebilirsiniz.

Unutmayın!!!
Sizin alanınızın kural tabanlarını, görevi bunları sadece koda çevirmek olan yazılımcılar değil "sizler" oluşturabilirsiniz. Kitapta Yapay Zekayı etraflıca anlamınızı hedefleyen birçok bölüm, tanım ve örnekler göreceksiniz. Ayrıca mesleğinizle ilgili Yapay Zekaya uyarlanabilecek;

- 15'den fazla Ana Mesleki Faaliyet
- 30'dan fazla Arayüz, Modül, Bileşen
- 90'dan fazla Performans Kriteri
- 170'den fazla İşlem önerisi ve bunlara ilişkin açıklamalar bulacaksınız.

Ayrıca kitapta gerçek bir olaydan uyarlanmış çok kapsamlı bir banka dolandırıcılığı vakası için Yapay Zekâ sistemi önerisi getirilmektedir. (30 müşteri şikayeti, 46 milyon dolar, 76 farklı hesap cüzdanı, sistemsel açık, sisteme kayıtlanmamış yüzlerce para yatırma iddiası vb.) Vakada teftiş elemanlarının işini kolaylaştıracak yapay zekâ sistemi modül ve algoritma türlerine ilişkin öneriler örneklendirilmektedir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı217
YazarFerhat Sayım
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...