HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Cizvitler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

"Yeni Komplo: Cizvitlere Karşı" R.C. Dallas tarafından yazılmış, 19. yüzyılın başlarında yaşanan tarihsel ve dinî olayları derinlemesine inceleyen bir eserdir. Kitap, Batı Hint Adaları'ndaki zenciler arasında din bilgisi ve uygulamasının yayılmasını ve özellikle Cizvitlerin bu süreçteki rollerini ele almakta, Cizvitlerin Güney Amerika'daki etkilerini ve Avrupa'daki yıkımlarının nedenlerini ve koşullarını detaylı bir şekilde anlatmaktadır.
Dallas, eserinde Cizvitler Cemiyeti'nin yıkılışını ve bu yıkımın Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki etkilerini, insan ilişkileri açısından değerlendirmekte ve bu sürecin nedenlerini araştırmaktadır. Kitap aynı zamanda, Cizvitler Cemiyeti'ne yönelik haksız komploların ve yanlış anlamaların ardındaki gerçekleri açığa çıkarmayı amaçlamaktadır.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı184
YazarR. C. Dallas
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...