HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çin-Rusya Enerji İlişkilerinde Yeni Dengeler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Uzun yıllar boyunca titizlikle yürütülen bir araştırmanın ürünü olan bu kitap, son yirmi yıldır uluslararası ilişkilerin en önemli unsurlarından birisi hâline gelen enerji politikalarını kavramsal, kuramsal ve pratik açıdan çok boyutlu olarak incelemektedir.
Dr. Erkan, hem yazın hem de pratikte oldukça karmaşık bir hâl alan küresel enerji ilişkilerini sade ve yetkin bir dille anlatmakla kalmayıp siyasal, askerî ve ekonomik önemi günden güne artan iki küresel aktör Rusya Federasyonu ve Çin Halk Cumhuriyeti'ni inceleyerek merkezine Batılı ülkeleri koyan yazına meydan okumaktadır.
Tüm dünyayı ve bölgemizi yakından ilgilendiren Kutup İpek Yolu ve Kuşak-Yol Projesi gibi uluslararası projeleri de ihtiva eden bu kitap, hem enerji alanındaki araştırmacılar hem de siyasi karar alıcılar ve uygulayıcılar için bir başucu kitabı niteliğindedir.
Dr. Ahmet Ateş
Baskı Sayısı1. Baskı
Baskı YılıAralık, 2021
Boyut16,5x24
Sayfa Sayısı412
YazarAnıl Çağlar Erkan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...