HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Borçlar Hukuku Genel Hükümler<br />Pratik Çalışmaları –Medeni Hukuk Temel Kavramlar ve Kişiler Hukuku Pratik Çalışmaları Destekli–

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Borçlar hukuku genel hükümler dersini kavrayabilmek için temel kavramlara ilişkin bilgilerin oturmuş olması gerekmektedir. Borçlandırıcı işlem, tasarruf işlemi, kazandırıcı işlem ayrımları, hukuki sebep, hakkın ileri sürülebileceği çevre açısından mutlak haklar, nispi haklar ayrımı, yine hakkın konusu bakımından malvarlığı – şahısvarlığı hakları, fiil ehliyeti grupları gibi pek çok temel bilgi olmaksızın Borçlar hukuku derslerini anlamak mümkün değildir. Bu nedenle kitabın başında, medeni hukuka giriş ile kişiler hukuku pratik çalışmalarına yer verilmiştir.

Öğrencinin somut olaya ilişkin teorik bilgiyi çok iyi bilse bile, somut uyuşmazlığa onun nasıl uygulanacağını anlatabilmek için kitaptaki somut uyuşmazlıklar belirli bir sistematik içerisinde çözülmüştür.

Öğretmeyi hedef tutan ve tamamı çözümlü, açıklamalı içeriğe sahip kitapta, kurgu uyuşmazlıkların çözümlerine etraflıca yer verilerek, bu hususlar "ek bilgi" nitelendirmeleriyle vurgulanmış, çoğu yerde de köşeli paranteze alınmıştır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı344
YazarCannur Ercan , Gökhan Ünlen
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...