HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Adli Genetik ve Genetik Kimliklendirme

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Adli bilimler, suçun aydınlatılmasında cezai ve medeni kanunlar esas alınarak elde edilen delillerin bilimsel yöntemlerle incelenmesini içeren multidisipliner bir bilim dalıdır. Genetik, adli bilimlerde suçlunun kimliğinin belirlenmesinde en çok kullanılan bilim dallarından biridir. DNA'nın adli bilimlerde kullanılmaya başladığından beri her geçen gün artan ivmeyle kimliklendirmede yeni uygulama alanları bulmaktadır. DNA'nın adli alana sağladığı katkılar ve yenilikler yeni bilim dallarının açılmasına ve adli bilimlere olan ilginin artmasına neden olmuştur.

Bu kitabın yazılma amacı gerek lisans öğrencileri gerekse yüksek lisans ve doktora öğrencilerine ve bu alana ilgi duyan tüm okuyucu kitlesine bilimsel bir kaynak sunmaktır. Kitap, temel olarak insan kimliklendirmesine ait geçmişten günümüze kadar olan tüm gelişmeleri tarihsel ve teknolojik süreç içerisinde ele alarak, adli genetik ve adli bilimlerle ilgili eğitim alan / veren kişilere rehberlik etmek üzere hazırlanmıştır.

Kitap; DNA profilinin elde edilmesi, polimorfik sistemler, DNA profil sonuçlarının değerlendirilmesi, akreditasyon ve yöntem validasyonuyla ilgili detaylı bilgi içermektedir. Adli genetik alanında uzman yazarlar tarafından ele alınan tüm bölümler, teknolojik gelişme süreci dikkate alınarak 16 bölümde düzenlenmiştir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı440
YazarGönül Filoğlu , Havva Altunçul , Özlem Bülbül
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...