HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

3Dsmax ile 3 Boyutlu Modelleme

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu kitap Mimarlık, Mühendislik ve Eğitim alanlarında 3dsmax ile grafiksel 3 boyutlu model oluşturmak için hazırlanmıştır. Model oluşturma, oluşan modelleri renklendirme, resim yerleştirme, ışıklandırma, animasyon ve video oluşturma konuları vardır.

Elektrik, makine, inşaat, eğitim gibi farklı alanlarda yapılan çizimlerin render işlemleri(Çizimin resim veya video formatına çevrilmesi) , 3dsmax' in kendi renderı ve Chaos Group Ltd. şirketinin geliştirdiği V-Ray Render plugin(eklenti) programı ile yapılmıştır.

Binaların çatı ve duvar gibi çizimlerinde 3dsmax'ın kendi Tool'ları ve çok pratik bir şekilde çatı ve duvar model oluşturulmasını sağlayan AvizStudioTools - ATiles plugin programı kullanılmıştır.

Peyzaj çiziminde(Ağaç,çiçek,zemin örtüsü gibi) 3dsmax'ın kendi kütüphanesi yanında, Laubwerk ve Forest pack pro ( iToo Software) plugin(eklenti) programlarındaki kütüphaneler kullanılmıştır.

V-Ray Render, AvizStudioTools - ATiles, Laubwerk, Forest pack pro plugin programların kurulması, çalıştırılması ve özellikleri genel olarak işlenmiştir.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı316
YazarFaruk Şentürk
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...