HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

2023 Jose Saramago Ajandası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“İyi bir ders. Yazdığım kelimelere sarılıyorum, onlara uzun ömür diliyorum ve bıraktığım yerden yazmaya başlıyorum. Başka bir yanıt yok.”

Kırmızı Kedi Yayınevi’nin gelenekselleşen “Kırmızı Kedi Ajandası” bu yıl 2012’den beri bütün külliyatını yayımlamayı sürdürdüğümüz José Saramago için özel olarak hazırlandı.

Okurlarımızın başta Körlük, Görmek,  Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş, Baltasar ile Blimunda, Kabil gibi eserlerini elinden düşürmediği, 2022’de 100. yaşını kutladığımız Nobel ödüllü yazar José Saramago’yu daha yakından tanıyacaksınız.

2023 José Saramago Ajandası, eserlerinden ve kimi konuşmalarından alıntılar ve okurların ilk defa göreceği, ajanda için José Saramago Vakfı tarafından özel olarak seçilen 50’yi aşkın fotoğrafla hazırlanırken, Saramago’nun hayatındaki önemli tarihler de not düşüldü. Bu ajandayla, Saramago’nun romanlarını nasıl yazdığını, özel hayatındaki dönüm noktalarını, sadece edebiyatçı olarak değil, bir “bilge” olarak tüm dünyaya kimi toplumsal konularda nasıl seslendiğini de göreceksiniz.

Sadece bir ajanda değil, doğumundan ölümüne, kitaplarını yazmaya başladığı günden aldığı ödüllere, eserlerine ve edebiyata dair söylediklerinden yoksulluk, dayanışma ve diğer toplumsal konularda dile getirdiklerine kadar eksiksiz bir José Saramago arşivi 2023 José Saramago Ajandası.

 

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı2
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı168
YazarKolektif
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...