HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Zihnini Derle Topla - Kaygıdan ve Aşırı Düşünmeden Kurtulma Rehberi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Düşüncelerinizin sizi bunalttığını mı hissediyorsunuz? Yapmanız gereken şeylerin üzerinizde yarattığı baskıdan mı şikâyetçisiniz? Yoksa hayata daha iyimser yaklaşabilmeyi ya da en azından daha az kaygılanmayı mı arzuluyorsunuz? 
 
Gerçek şu ki hepimiz zaman zaman olumsuz düşüncelere kapılırız. Fakat bu durumun gereğinden çok olduğunu seziyor, kendinizi sık sık ne yapacağınızı bilemez halde ve bunalmış hissediyorsanız, düşüncelerinizin, hayatınızı nasıl şekillendirdiğini mercek altına almanın vakti gelmiş olabilir.
 
Çözüm, iç huzurun ve mutluluğun tadını çıkarmak için zihninizde daha fazla “alan” açacak farkındalık tekniklerini uygulamaktan geçiyor. Bu alışkanlıklar sayesinde hayatınızda neyin önemli olduğunu keşfedecek, sizi daha anlamlı bir hayat yaşamaktan alıkoyan zihinsel dağınıklığınızı giderecek, daha berrak bir zihne sahip olup kendinizi çok daha sakin hissedeceksiniz.
 
Birbirinden farklı pratiklerle sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacak Zihnini Derle Topla'da sizleri bekleyen tam olarak bu.
 
Şimdi kolları sıvamanın ve zihninizi derleyip toplamanın zamanı. 
 
Bu rehber kitapta öğrenecekleriniz:
 
Zihinsel Dağınıklığın Dört Nedeni
 
Olumsuz Düşüncelerinizi Yeniden Şekillendirmenin Yolları
 
Kötü İlişkileri Onarmak (veya Ortadan Kaldırmak) için Dört Strateji
 
Anksiyeteye Neden Olan Dikkat Dağınıklığından Arınmanın Püf Noktaları
 
Meditasyon ve Odaklanmış Derin Nefesin Faydaları (ve Pratiğin İncelikleri)
 
Tutkularınızla İlişkilendirebileceğiniz Hedefleri Oluşturma Yöntemleri

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı176
YazarBarrie Davenport
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...