HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Zenda Mahkumu

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anthony Hope'un "Zenda Mahkûmu" adlı romanı, macera ve entrikanın birleştiği nefes kesici bir hikâyeyi anlatıyor. Başlangıçta sıradan bir sohbetle başlayan hikâye, hızla gizemli bir yolculuğa dönüşüyor. Rudolf Rassendyll, rahat bir yaşama sahip olan ve hiçbir sorumluluğu olmayan bir adamdır. Soyu ve kızıl saçları hakkında yapılan alaylara rağmen, başka bir şeyden endişe etmeksizin yaşamaktadır. 
Ancak bir gün geleneksel bir aile kahvaltısında, kardeşinin karısı Rose'un yaptığı bir yorum, Rassendyll'in hayatında bir dönüm noktası olur. Rose onu harekete geçmeye ve bir şeyler yapmaya teşvik ederken, Rassendyll'in yaşadığı ayrıcalıklı hayat ve aile soyu hakkındaki düşünceleri arasında bir iç çatışma yaşanır. Anthony Hope'un ustaca kurguladığı bu roman; aşk, macera ve entrika dolu bir hikâyeyi okuyuculara sunuyor. Zengin karakterler, gizemli olaylar ve beklenmedik dönüşlerle dolu olan "Zenda Mahkûmu" okuyucuları başından sonuna kadar etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı208
YazarAnthony Hope
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...