HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yönetimde Yeni Yaklaşımlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bilindiği gibi modern iş dünyasında başarıyı yakalamak artık sadece geleneksel yöntemlere bağlı kalmakla mümkün değil. Değişen teknoloji ve küresel rekabet ortamı, işletmelerin daha yenilikçi ve esnek bir yönetim anlayışı benimsemesini gerektiriyor.
"Yönetimde Yenilikçi Yaklaşımlar" adlı bu kitap, işletmelerin geleceğe daha sağlam bir adım atabilmesi için gereken yeni yönetim perspektiflerini ele alıyor. Yazarlar; Sanayi 4.0 ve işletme yönetimi, sürdürülebilirlik, çalışan refahı, yönetim esnekliği, nörogirişimcilik, iş modeli ve girişimci esnekliği gibi konuları detaylı bir şekilde inceliyorlar.
Bu kitap, iş dünyasının liderleri, yöneticileri ve akademisyenleri için önemli bir başvuru kaynağı olacak. Okuyucular, değişen iş ortamında rekabet avantajı sağlamak ve sürdürülebilir bir başarı elde etmek için gerekli bilgi ve stratejileri bu kitapta bulacaklar.
"Yönetimde Yenilikçi Yaklaşımlar", iş dünyasının dinamiklerine uyum sağlamak ve geleceğe daha hazırlıklı bir şekilde ilerlemek isteyen herkes için vazgeçilmez bir rehber niteliğindedir.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıAralık, 2023
Boyut16,5x24
Sayfa Sayısı190
YazarAyşe İrmiş , Eda Telli , Hande Gülnihal Gümüş , Hicran Utkun Dinçer Aydın , Hüseyin Karagöz , Mehmet Kahraman , Meral Bektaş , Metin Karaca , Tuğbay Burçin Gümüş
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...