HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yeni Başlayanlar İçin Kümes Hayvanları Yetiştiriciliğinin Esasları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Son yıllarda artan nüfus artışına kıyasla artan gıda ve özellikle protein ihtiyacı kümes hayvanları yetiştiriciliğinin önemini bir kez daha ortaya koymuştur. Özellikle insanların protein ihtiyacının hızlı karşılanması amacıyla uygulanan hızlı sonuç veren fakat kaliteyi düşüren uygulamalar insanları organik kümes hayvanları yetiştiriciliğine yönlendirmiştir.
Son yıllarda özellikle hobi olarak başlayan fakat mikro düzeyde yetiştiricinin kendisinin ve çevresinin et ve yumurta ihtiyacını karşılayabilecek düzeye gelen kümes hayvanları yetiştiriciliği alanı insanların kaliteli et ve yumurtaya ulaşabilmesi için de bir kapı aralamıştır. Aralanan bu kapının insanlara faydalı olması ve özellikle kümes hayvanları yetiştiriciliğine yeni başlayanlara ışık tutması umuduyla bu eser kaleme alınmıştır. Kümes hayvanları yetiştiriciliğinin esaslarının, püf noktalarının ve yetiştiricilikte özellikle uyulması gereken kaidelerin yer aldığı bu kitabın sizlere yol arkadaşı ve rehber olacağını umuyoruz.
Kümes hayvanları yetiştiriciliği konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olacağınız “Yeni Başlayanlar İçin Kümes Hayvanları Yetiştiriciliğinin Esasları” kitabını siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyarız.

Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı160
YazarMehmet Ali Yurdakul
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...