HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Pratik Tavukçuluk

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Muhakkak ki ekonomik kalkınma, manevi gelişimi ciddi oranda etkilemektedir. Kalkındıkça, ekonomik standart iyileştikçe; toplum güçlenir, sağlamlaşır. Bu düşünce ile Dorlion Yayınları olarak; edebiyata, felsefeye vb.ne verdiğimiz değer ve önem kadar ekonomi alanında da eserler vermeye özen gösteriyoruz. Elinizdeki eserin kapsam olarak önemi bundan ileri gelmektedir.


 Yazarın; tavuk ırklarını inceleyerek, diğer ülkelerdeki fennî kümesçiliğin mahiyeti hakkında bilgiler yer verdiği bu çalışma; pratiğe dönük teoriyi özenle ifade etmektedir. Bu zanaat nasıl icra edilmeli ve nasıl icra edilmemeli, hayvanları yetiştirirken onların sağlıkları başta olmak üzere yaşadıkları kümes bakımları, alınması gereken tedbirler… daha nice önemli aktarımlar bu eserde mevcuttur.

 

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı144
YazarFuat Ali Örsan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...