HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Üzeyir Garih Kitaplığı (8 Kitap)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

50 Yıllık Bilgi, Tecrübe ve Başarı…
Dr. Üzeyir Garih Fikirleriyle Hayatta…
“Eğitimli ve çalışkan tüm gençlerimizi kendi çaplarında parlak birer geleceğin beklediğinden eminim. Genç kardeşlerime başarılar dilerim.”
Dr. Üzeyir Garih
Okuyunuz, mutlaka okuyunuz. Çağdaş bilgilere hâkim olabilmek için kendi bilgilerinizi devamlı yenileyip geliştiriniz. Bir yandan bilgiyi uygulayan diğer yandan bilim ve teknolojiyi üreten durumlardan birini seçiniz ve o yönde ilerleyiniz. Serbest çalışmayı düşünüyorsanız ''Risk Sermayesi''nden yararlanmayı deneyiniz. Serbest çalışacaksanız tüm olayları kuşbakışı görebileceğiniz küçük veya orta boy kurumlarda işe başlayıp, gözlerinizi ve kulaklarınızı dört açıp işlerin sürecini kavramaya çalışınız. Bir kurumda yükselmeyi düşünüyorsanız, başlangıçta yüksek gelir yerine yüksek oranda öğrenimi ve iş başında eğitimi tercih ediniz. Sebat edip öğrendiklerinizi iyi uygulayabileceğinizi amirlerinize kanıtlayınız.
DİKKAT! Sadece Takım Olarak Satılmaktadır-
1- YÖNETİM İLKELERİ
2- YÖNETİM TEKNİKLERİ
3- GLOBALLEŞME SÜRECİNDE TÜRKİYE
4- İŞ HAYATINDA MOTİVASYON
5- PAZARLAMA TANITIM HALKLA İLİŞKİLER
6- EKONOMİK SORUNLARA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
7- TÜRKİYE SORUNLARINA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
8- İŞ HAYATIMDAN KESİTLER ve GENÇLERE TAVSİYELER

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı3
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı1824
YazarÜzeyir Garih
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...