HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tüm Yönleriyleİhracat<br /> Konu Anlatımlı – Uygulama Örnekli Mevzuat Temelli

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitapta mal ihracının en bilinen ve uygulamada en çok karşılaşılan kaynağı olan mal satım sözleşmelerine ve bununla bağlantılı işlemlere, teslim, ödeme hususlarında uygulamaya yönelik açıklamalara ve yol gösterici örneklere yer verilmiş; uluslararası ticari satım, satım türleri ve bu konulardaki istisnai mevzuat hükümlerine özel yer ayrılmıştır.

Ayrıca ihracatın her aşaması ana hatları ile ele alınmış, okuyucu ayrıntılarda boğmadan ama özellikli durumları da vurgulamak koşuluyla, anlaşılır bir dille aktarılmasına özen gösterilmiştir.

Kitap, ihracat konusunda temel bilgiye ihtiyacı olan herkes için bir el kitabı niteliğinde olduğu gibi, özellikle ihracatçıya, ihracat sürecinde karşılaştığı sorunları, ihracatla ilgili en temel kavramlardan başlayarak mevzuat hükümlerinin çizdiği çerçeveye uygun olarak, kolay, anlaşılabilir ve ulaşılabilir bir mantık silsilesiyle anlatılmıştır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı744
YazarÇağlar Özel , Müslüm Turan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...