HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Travmayı İyileştirmek

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Travma hayatın bir gerçeği ama müebbetlik bir cezaya dönüşmek zorunda değil! 

Travma insan ıstırabının en çok kaçınılan, görmezden gelinen, inkâr edilen, yanlış anlaşılan ve tedavi edilmeyen sebebi. İlginçtir, pek çok kişi yaşadığı semptomların altında yatan nedenin bir travma olabileceği bilgisine sahip değil. Oysa biz unutsak da, unuttuğumuzu sansak da bedenimiz travmanın mührünü taşımaya devam ediyor. 
Araştırmalar kazalardan, felaketlerden kurtulanların, çocukluk travması olanların kaygı ve depresyondan açıklanamayan fiziksel ağrılara, yorgunluğa, hastalıklara uzanan, hayat boyu süren semptomlardan mustarip olduğunu gösteriyor. 
Ama iyileşmek mümkün…
Tüm dünya Peter Levine’i travma üzerine kült kitabı Kaplanı Uyandırmak ile tanıdı. Ve tüm coğrafyalardan insanlar, psikoterapötik alanlardaki profesyoneller, bu zorlukların üstesinden etkin bir şekilde gelebilmek için Levine’in çığır açan Somatik Deneyimleme® yöntemlerine yöneliyor.
Travmayı İyileştirmek’te Dr. Levine, geniş kitleler tarafından beğenilen eseri Kaplanı Uyandırmak’ta ilk kez ortaya attığı teoriyi en kolay biçimde kullanmanız için bir el kılavuzuna dönüştürüyor. On İki Aşamalı Travmayı İyileştirme Programı’yla hepimizin iyileşme yolculuğuna ışık tutuyor. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı96
YazarPeter A. Levine
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...