HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Topkapı Sarayı ve Yedikule Zindanı Cinayetleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Dünyanın şah damarı ve incisi İstanbul’un Yedi Tepesi’nde oturan Topkapı Sarayı; beş asır boyunca Üç Kıta, Yedi İklime hükmeden bir Cihan Devleti Osmanlı’nın tahtgâhı olmuştur. 
Üç büyük giriş kapılı, yüzlerce odalı Topkapı Sarayı; Haremi, hastanesi, gizemli koridorları, zindanları, cellat odaları ile akıl almaz cinayetlerin de odak noktası olmuştur. 

Saraydan çok bir hangara benzeyen yazın bile koridor ve odaları serin olan Topkapı Sarayı’nın, Şimşirlik Odalarında boğulan şehzadelerin yanında, vezir, sadrazam, kadın sultan ve katledilen padişahların çığlıkları hala İstanbul’un Yedi Tepesinde yankılanır.
 
Topkapı ve bilhassa Yedikule Zindanın da işkence edilenlerin yanında,  başı kesilen Sadrazam Çandarlı Halil’in,  Mahmut Paşa’nın, Sultan Genç Osman’ın gözyaşları ve akan kanları Marmaray’ı doldurur. 

Bu ilginç kitabımızla sizleri Topkapı Sarayı ve Yedikule Zindanı’nın koridor, dehliz ve kasvetli odalarında ve kanlı kuyusunda gerilim ve heyecan yüklü bir yolculuğa çıkarıyoruz…   

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı276
YazarMuammer Yılmaz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...