HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ticari Sözleşme Hazırlama El Kitabı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ticari hayatta iş yapan, işbirliği içerisinde bulunan; teknik, ticari ve hukuki alanda çalışan, ticari sözleşmelerin düzenlenmesi ve uygulanmasında görev alan tüm profesyonelleri hedefleyen bir rehber niteliğindeki kitapta temel olarak; taraflar arasındaki ticari ilişkiyi belirleyen ve hukuki belge olmaları itibarıyla ticari ve hukuki ihtilaflarda başvurulan metinler olan sözleşmelerin, hem biçimsel hem de içeriksel açıdan nasıl hazırlanması gerektiği üzerinde durulmuş, hazırlık aşamasında dikkate alınması gereken önemli unsurlara ayrıntılı bir şekilde yer verilmiştir.
Taraflar arasında genellikle anlaşmazlık yaratan maddelerin nasıl ele alınabileceği konusunda pratik öneriler sunularak, sözleşmeyi kısmen veya tamamen uygulanamaz kılabilen bu durumun nasıl önlenebileceği açıklanmıştır. Genel mahiyeti itibarıyla ticari bir sözleşme taraflarının yerine getirmesi gereken iş ve işlemlerin ne olduğu ve sözleşmeye ne şekilde yansıtılması gerektiğinin yanı sıra, taraflarca kaçınılması gereken adımların neler olduğu da detaylı bir şekilde ele alınmıştır.

Genel bilgilerin yanı sıra, ticari hayatta sık karşılaşılan sözleşme örneklerine yer verilen kitapta, bu örneklerin Word metinlerine karekodla erişim imkanı sağlanmıştır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı194
YazarAyberk Konuralp Özyılmaz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...