HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

THEMIS – Ceza Muhakemesi Hukuku Soru Kitabı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Themis Ceza Muhakemesi Hukuku Soru Kitabı" adlı bu eserde ceza muhakemesiyle ilgili konu sıralı sorular yer almaktadır. Kitapta düz, öncüllü ve olay tipi çoktan seçmeli sorulardan oluşan toplam 490 adet soru bulunmaktadır.

Kitap başta hâkimlik, hukuk mesleklerine giriş ve KPSS gibi kariyer sınavları için temel kaynak niteliği taşırken lisans düzeyindeki ara sınav ve yılsonu sınavları için ise yardımcı kaynak niteliği taşımaktadır. Bu kitapta yer alan soruların bir kısmı daha önce farklı bir soru kitabı için hazırladığım sorulardan oluşurken önemli bir kısmı yeni sorulardan oluşmaktadır.

Bu baskıda 8. Yargı paketi değişiklikleri işlenmiş, yeni sorulara yer verilmiş ve her baskıda olduğu gibi bazı sorulardaki öncül veya önermeler yenilerek soruların çeldiricilik düzeyi artırılmıştır. Çok kapsamlı değişiklikler olduğu için kitabın yayın süreci uzamıştır.
Boyut19x27 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı224
Yazarİsmail Ercan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...