HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Televizyon ve Sosyal Medyada Güncel Kavramlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sinema, televizyon ve görüntü üretimine dair tüm sanat dallarında, sahne sanatlarında her an değişen teknoloji, gelişen teknik aygıtlar, alışkanlıkların değişmesi, sosyal medyanın hayatımızın en önemli alışkanlıklarından birine dönüşmesi sonucu geleneksel kavramların güncellenmesi gerekliliği doğmuştur. 
Her gün kullanmaya başladığımız günümüz tabiriyle trend olan kavramlar, geçmişten bu yana kullandığımız medya kavramlarının dönüşümü ve evrimi, sektörel ve terminolojik kavramların artması ve çoklu medya aygıtları ile yöndeşmesi literatüre farklı kavramlar kazandırmış sektörde çalışanların, araştırmacıların, sinema ve medya meraklılarının yeni kaynaklara ihtiyaç duymasına zemin hazırlamıştır. 
‘Televizyon ve Sosyal Medyada Güncel Kavramlar’ adlı eser, bu düşüncelerden yola çıkarak oluşturulmuştur. Bu çalışma, öğrencilerime, meslektaşlarıma, sektör çalışanlarına, araştırmacılara ve sinema televizyon okurlarına kaynak teşkil etmesi ümidiyle hazırlanmış bir eserdir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı120
YazarÖzden Toprak
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...