HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Teknoloji ve Yazılım Şirketlerinde <br />Vergi Uygulamaları Kanun – Tebliğ ve Özelgeler – Açıklamalı Örnekler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Uzun yıllar, teknoloji ve AR-GE şirketlerine mali danışmanlık yapan, YMM Aydın Yılmaz tarafından yazılan bu kitap, firmaların mali açıdan vergi avantajlarını, teşvik imkanlarını, istisnalarını vs açıklamıştır.

Kitapta; vergi, muafiyet, istisnalar, indirim ile detaylı vergi uygulamalarını, Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi, Katma Değer Vergisi, Vergi Usul Kanunu, BSMV, Veraset ve İntikal Vergisi, Damga Vergisi Kanunu gibi ana vergi kanunları ile Çifte Vergilemeyi Önleme Anlaşmaları, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve diğer özel kanunlar çerçevesinde yapılmış açıklamaları bulabilirsiniz.

Ayrıca; Kazançların vergilendirilmesi, yurtiçi ve yurt dışı ödemeler, stopaj, tevkifat, KDV, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge merkezlerinde uygulamalar, çalıştırılan personelin ücret ödemeleri, vergilendirilmesi, SGK mevzuatı kapsamında uygulamalar, teşvikler, yazılım ve oyun hizmet ihracatı, hizmet ihracatında KDV iadesi, şirket hisse (pay) ve hisse (pay) senedi alım-satımının vergilendirilmesi, primli hisse, kar dağıtımı konuları örneklerle ve özelgelerle açıklanmıştır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı344
YazarAydın Yılmaz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...