HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tek Düzen Hesap Planı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitapta; tekdüzen hesap planı içindeki bütün hesapların uygulamada mevzuat açısından dikkat edilmesi gereken noktaları açıklanmış, örnekler verilmiştir. Ayrıca her hesap için dönem sonu çalışmalarında yapılması gereken işlemler belirtilmiştir. Müstakil bir kitap konusu olan "Gider yazılması mümkün olan veya olmayan ödemeler" de oldukça detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

4. baskısını yapan kitap; yazarın 55 yıllık meslek hayatı boyunca edindiği deneyimlerden, birçok işletmeye verdiği danışmanlık hizmeti esnasında kendisine yöneltilen sorulardan, vergi ve muhasebe alanında bugüne kadar kaleme aldığı çok sayıda kitap ve makalelerden edindiği deneyimlerin sonucunda ortaya çıkmıştır.

Kitap, tekdüzen hesap planını uygulayan tüm işletmelerin kullanacağı, kaynak bir kitap özelliği olmasının yanında, bu alanda eğitim veren/alan kişilere de yardımcı olacaktır.
Boyut17x25 cm
DilTürkçe
Kapak TürüCiltli
Sayfa Sayısı1120
YazarRüknettin Kumkale
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...