HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tanrıların Bahçesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Durrell ailesinin maceraları üçlemenin son kitabı Tanrıların Bahçesi'nde de hızını kesmeden devam ediyor. Aileye katılan yeni hayvanlarla tanışıyor; Gerald'la birlikte zeytinliklere, ormanın derinliklerine dalıyor; kıpırtısız, sıcacık denizin ilginç canlılarını gözlemliyoruz. Verilen partiler, yatıya gelen eksantrik misafirler, krallar, Fransız kontları, Hint fakirleri.

Siz de bu tatlı kakofoniye kapılmaya hazır olun!

"Görkemli, gümüş zeytinliklerin arasında, kendi kendine koşuşturan çocukluğunun görüntülerinden, akrebin yaptığı kur dansına kadar, Korfu Üçlemesi neredeyse lirik bir şekilde okunan, gerçeklere dayalı bölümler içeriyor.

Korfu Üçlemesi, Durrell ailesinin ve 'hayvanların' adada geçirdikleri zamanı, muazzam bir mizah anlayışı ve cazibeyle anlatıyor; bu yalnızca imrenilecek, eşsiz ve büyülü bir çocukluk dönemi."
-The Guardian

KapakCiltsiz
Sayfa Sayısı232
YazarGerald Durrell
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...