HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Soru ve Yanıtlarıylaİşletme Finansmanı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitabın kapsamı, uzun yıllar "İşletme Finansmanı", "Finansal Yönetim" vb. dersleri anlatan yazarın tecrübelerinden, ders anlatımı esnasında öğrencilerinden gelen sorulardan, meslektaşlarından ve okuyuculardan gelen öneri ve eleştirler ile belirlenmiştir. Kitabın ilk sekiz baskısının ardından gelen istek ve öneriler de dikkate alınarak, kitabın gözden geçirilmiş 9. baskısı hazırlanmıştır.

Kitap, ilk baskısının yapıldığı 2003 yılından şimdiye kadar lisans, yüksek ve dokto-ra düzeylerinde ders kitabı veya kaynak kitap olarak binlerce öğrenci trafından tercih edilmiştir. Halen, işe giriş sınavlarına hazırlanan yeni mezunların yanısıra, yeminli mali müşvirlik ve SPL yeterlik sınavları vb. sınavlara hazırlanan çok deği-şik meslek grupları tarafından da tercih edilmektedir.

Konuların sorular ve yanıtları biçiminde anlatılması, daha kolay öğrenme daha kolay hatırlanma amacına hizmet etmektedir. Anlatımların olabildiğince yalın ol-ması kitabın "okuyucu dostu" olma amacına hizmet eden bir başka özellik olarak belirtilebilir.

Kitapta çözümlü 759 soru, 350 test sorusu, anlatılan konuların daha iyi anlaşılmasını sağlamak üzere 224 şekil/tablo ile merak edilen herhangi bir kavram hakkındaki açıklamanın bulunduğu sayfaya yönlendiren kapsamlı bir dizin de bulunmaktadır.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı856
YazarGüven Sayılgan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...