HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sırma`nın Günlüğü

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Gurbet’in annesi onu doğururken, babası ise o henüz iki yaşındayken ölmüştür. Evinde kaldığı köy ağası ve ailesi içinse sadece bir beslemedir.

Gurbet bir kamyon kasasında kendini okutacak ve bu hayattan kurtaracak Devlet Baba’yı bulmak için yolculuğa çıkar. Devlet Baba’yı bulamadığı Ankara’da küçük Gurbet “Sırma” olur ve bir dilenci çetesinin eline düşer. Daha sonra İstanbul’daki bir fuhuş çetesine satılan Sırma’nın; hayatla, kendisiyle, erkeklerle, geride bıraktığı utanç ve korkuyla mücadelesi başlar. Ve geçmişten intikam almadan yeni bir hayat kurulamayacağına karar verir.

Naşide Gökbudak, küçük bir kız çocuğunun her şeye rağmen ayaklarının üzerinde durmasını, yaşadığı acılarını, korkularını, pes etmeden yola devam edişini ve azim dolu yaşam mücadelesini incelikli bir dille anlatıyor.

Basım Yılı2022
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı376
YazarNaşide Gökbudak
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...