HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Şibumi (Özel Bez Ciltli)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Nicholai Hel zamanının en yetenekli suikastçısıdır. Aynı zamanda dünyanın en çok aranan insanı. Hel'in sırrı, nadir bir kişisel mükemmeliyet olan Şibumi'yi elde etme konusundaki kararlılığında yatar. Go oyununun incelikleriyle tanıştırıldığı savaş sonrası Japonya'da büyüyen Hel, Bask diyarındaki kalesinde inzivada yaşamaktadır. Ta ki bir gün, 1972 Münih Olimpiyatlarına karşı saldırılardan sorumlu Kara Eylül militanlarını yok etmekle görevlendirilen İsrail komandosunun genç bir üyesi olan Hannah Stern gelip Hel'den yardım ve koruma talep edene dek. O andan itibaren Nicholai Hel kendini uluslararası gizli bir örgüt olan Ana Şirket tarafından kovalanırken bulur. Artık son bir yüzleşme için hazırlanmalıdır.

Amerikan edebiyatının bir başyapıtı, felsefi bir casus romanı ve ABD'nin sert bir eleştirisi olan Şibumi, gizemli ve efsanevi yazar Trevanian'dan sınıflandırılamaz şimdi bir çizgi roman.

Pet Perna ve Jean-Baptiste Hostache ikilisi tarafından mükemmelen uyarlanmıştır.

KapakCiltli
Sayfa Sayısı224
YazarPat Perna
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...