HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Şematik Kıymetli Evrak Hukuku

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun üçüncü kitabını kıymetli evrak oluşturmaktadır. Kıymetli evrak hukukuna ilişkin temel hükümler TTK'nın 645 ila 849'uncu maddeleri arasında düzenlenmiştir. Çalışmamızda bu temel hükümler ile mevzuattaki diğer ilgili hükümler incelenerek kıymetli evrak hukuku bir bütün olarak ele alınmıştır. Bu kitap, kıymetli evrak hukuku dersini, öğrenciler için kolaylaştırmak ve kalıcı öğrenmeyi sağlamak için hazırlanmıştır.

Klasik ders kitaplarından farklı olarak tamamen öğrencinin zihninde kavramları ve konu akışını canlandırmayı amaçlayan şemalar ve tablolarla oluşturulan bu kitap, kıymetli evrak hukuku dersine çalışmayı kolaylaştırmakta hatta eğlenceli hale getirmektedir. Konuların şemalar, tablolar ve kısa cümlelerle ele alındığı bu kitap, konuların ayrıntılarına girilmeden, en can alıcı bilgilerin akılda tutulmasını hedeflemektedir.

Bu kitap hukuk fakültesi öğrencileri için tamamlayıcı ve yardımcı kaynak niteliği taşımaktadır. Ayrıca kıymetli evrak hukuku konularını içeren sınavlara girenlerin, konuları bir bütün halinde zihinlerinde canlandırmak suretiyle öğrenmelerine yardımcı olacak niteliktedir.
Boyut19x27 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı128
Yazarİdil Nur Gürbüz , M. Fatih Cengil , Mehmet Durdu , Ömer Korkut
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...