HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Seçilmiş Konularla21. Yüzyılda Dünya Ekonomisi Kavram – Teori– Politika– Güncel Göstergeler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tarihsel boyutuyla oldukça geniş dönemler ile incelemenin mümkün olduğu dünya ekonomisi, bu kitapta, "yirmi birinci yüzyıl" sınırlandırması ile seçilmiş temel başlıklar altında ele alınmıştır. Bu amaçla, 20. yüzyılın önemli sayılabilecek ekonomik ve küresel dönüm noktalarının 21. yüzyıla yansımaları, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler perspektifinde incelenmiştir. Küresel ekonomik değişimlerin, temel ekonomik göstergeler ışığında ayrı ayrı fotoğrafı çekilmiştir.

Eser, gerek iktisat bölümlerinde lisans düzeyindeki öğrenciler tarafından "dünya ekonomisi" derslerinde kaynak olarak, gerekse lisansüstü araştırmalarda yararlanılabilecek, aynı zamanda dünya ekonomisine ilgi duyan tüm okurlara yönelik hazırlanmış bir çalışma niteliğindedir.

Kitabın içeriğinde yer alan çalışmalar, iktisat, Maliye, Ekonometri gibi farklı disiplinlerde çalışan akademisyenlerin katkılarıyla oluşturulmuştur.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı440
YazarAslı Yenipazarlı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...