HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Pazarlama Performansı Ölçümü Modeller – Metrikler – Anahtar Performans Göstergeleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kitap; uzun yıllar üniversitelerde "Pazarlama", "Pazarlama Ölçümü" vb. konularında lisans ve lisansüstü dersler veren, aynı zamanda uzun yıllar çeşitli havayolu şirketlerinin pazarlama departmanlarında görevler alan yazarın, ders esnasında anlatmış olduğu konulardan, mesleği gereği yaptığı pazarlama ve pazarlama performans ölçümlerinin deneyimlerinden, akademisyenler ve meslek profesyonelleri tarafından en son yayınlanan makale, kitap, dergi, elektronik yayınlar vb. yararlanarak pazarlama ve pazarlama performans ölçümleri alanında yapılan çalışmaların ışığında hazırlanmıştır.

Kitapta pazarlama performans ölçümlerinde kullanılan kavramlar açıklanmış ve konu hakkındaki metriklerin neler olduğu hakkında bilgi verilmiştir. Daha sonra ise anlatılan konuların uygulamasına yönelik olarak Havayollarında ki pazarlama performans ölçümüne yönelik uygulama örneği verilmiştir.

Bu sebeple kitap, bu konuda eğitim alan ve veren kişilere olduğu kadar, yapılan pazarlama faaliyetinin performans ölçümünü yapmak isteyen herkese hitap etmektedir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı200
YazarVahap Önen
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...